O nás

Za vývojem a provozováním herního portálu stojí tým lidí přesvědčených o tom, že umět hospodařit a zacházet s penězi je v dnešní době stejně důležité jako umět číst psát a počítat. Že pokud by se lidem v česku dostalo finančního vzdělávání před deseti lety, kdy se o potřebě jeho zavedení začalo diskutovat, nemuseli bychom nyní řešit stovky tisíc exekucí, nucených dražeb majetků rodin a nešťastných osudů.

Naším cílem v tomto projektu je umožnit se zábavně finančně vzdělat opravdu každému. Tím zvyšovat finanční stabilitu a sílu českých rodin. Proto je on-line hra zdarma a snadno dostupná každému nejen k hraní, ale také k šíření či vyžití ve výuce.

Herní portál založila a provozuje obecně prospěšná společnost ABC finančního vzdělávání, která se od roku 2011 aktivně věnuje osvětě a vzdělávání zejména na školách. Tým ABC fv tvoří převážně lidé z finančního oboru, kteří se rozhodli vzdělávání podpořit, ať už finančně či lektorsky.

Jistě hlavně díky nim se nakonec podařilo společnosti ABC fv získat nejen oficiální podporu státu ale i finanční prostředky.

Záštita a doporučení:

Patroni - vznik hry finančně podpořili:

  • Broker Constulting
  • Generali Investments
NASTAVENÍ COOKIES